Álláshirdetés - érdekképviseleti jogász

A Mezőgazdasági Szövetkezők és Termelők Országos Szövetsége (MOSZ) földügyi, cégjogi, érdekképviseleti munkára, alkalmazott jogász munkatársat keres.

A MOSZ a magyar társas agrárvállalkozások legnagyobb önkéntes érdekképviseleti szervezete. Tagjaink a hagyományos érdekképviseleti munka (pl. jogszabály-tervezetek véleményezése) mellett igénylik a személyre szabott jogi tanácsokat az őket leginkább érintő kérdésekben. E kettős feladat munkaviszonyban (teljes munkaidőben, budapesti székhellyel) való ellátására várjuk jogi oklevéllel rendelkező, büntetlen előéletű magánszemélyek jelentkezését.

Feladatok:

  • Jogszabályi változások követése
  • Jogi vélemények, állásfoglalások összeállítása
  • Kapcsolattartás a tagszervezetekkel
  • Okiratok, szerződések véleményezése, szerkesztése
  • Szakmai cikkek írása

Amit várunk:

  • Jogi egyetemi diploma
  • Diploma megszerzését követő minimum 3-5 év folyamatos munkatapasztalat jogi területen
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, precizitás
  • Magabiztos számítógépes ismeret (MS Word, Outlook, Comlpex Jogtár)
  • Konstruktív csapatmunka
  • Pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Elkötelezett, támogató csapat
  • Stabil, hosszú távú, hazai központú munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Laptop, telefon
  • Szakmai előmenetel, országos ismertség
  • Egyéb juttatások

Telefon: 06- 1- 224-7082